Car Detailing

Car Detailing

Polerowanie Lakieru

Proces polegający na usunięciu z powłoki lakierniczej różnego rodzaju defektów lakierniczych tj. hologramy, smugi, utlenienia, wżery powodujące utratę głębi koloru i połysku lakieru. Usługa ta również przystosowana jest do nowych pojazdów, które w większości posiadają lakier ekologiczny, który nie jest już tak odporny na różnego rodzaju czynniki zewnętrzne. Niewystarczające zabezpieczenie pojazdu podczas jego transportu, kwaśne deszcze czy też mocna chemia, mogą doprowadzić do powstania defektów na powłoce lakierniczej. Dzięki tej usłudze lakier odzyska głębie koloru, blask i gładkość.

Woskowanie

Woski naturalne w przeszłości stanowiły jedyny preparat do bieżącej pielęgnacji powierzchni lakierniczej i dlatego do dziś, w przekonaniu wielu kierowców, woskowanie lakieru to podstawa dbałości o swój pojazd. Głównym składnikiem wosków naturalnych jest carnauba, pozyskiwana z liści kopernicji, palmy rosnącej w Brazylii. Niestety posiadają one głównie właściwości nabłyszczające, chroniąc lakier w bardzo znikomym stopniu. Każde mycie osłabia powłokę i dotyczy to nawet najdroższych preparatów.

Woski syntetyczne powstają głownie na bazie polimerów i położone na odpowiednio przygotowaną powierzchnię, dają dobry efekt wizualny, nadając jej gładkości, co w praktyce zmniejsza przyleganie brudu. Dobrej jakości preparaty potrafią chronić jego powierzchnię lakierniczą do kilku tygodni, długość tego okresu zależy od warunków atmosferycznych i sposobu pielęgnacji pojazdu. Jest to dobre rozwiązanie dla osób szukających stosunkowo dobrej jakości za rozsądną cenę.

Detailing wnętrza

Pokonując setki kilometrów powinniśmy zadbać o czyste wnętrze naszego samochodu, aby podróż odbyła się jak najbardziej komfortowo. Dysponując najlepszym dostępnym sprzętem, odpowiednio dobranymi, wysokiej klasy kosmetykami oraz wiedzą popartą doświadczeniem przy pracy z każdym rodzajem tapicerek, zarówno z tapicerką materiałową jak i skórzaną jesteśmy w stanie przywrócić pełną czystość wewnątrz pojazdu. Pamiętamy o każdym, nawet najdrobniejszym szczególe, min: o kratkach nawiewów, łączeniach plastików, przyciskach, pokrętłach czy schowkach, które doczyszczamy z należytą starannością. Uprzednio oczyszczone elementy zabezpieczamy specjalnie do tego przeznaczonymi dressingami. Przygotowując wnętrze pojazdu zajmujemy się również doczyszczaniem foteli, kanapy, podsufitki oraz podłogi. Dzięki wyżej wymienionym zabiegom wnętrze w Państwa pojeździe będzie idealnie czyste i odporne na osadzanie się kurzu i brudu przez długi czas.

Detailing zewnętrzny

Zabiegi pielęgnacyjne stosowane na zewnątrz karoserii to szereg różnorodnych czynności mniej lub bardziej zaawansowanych z wykorzystaniem odpowiednich narzędzi i autokosmetyków. Połączenie drobiazgowego dbania o wszystkie szczegóły i dążenie do najlepszego efektu potrafi zdziałać cuda jeśli chodzi o wygląd pojazdu. Można w ten sposób podnieść wartość rynkową samochodu, co jest opłacalne przy odsprzedaży swojego auta. W detailingu zewnętrznym zwracamy po kolei uwagę na wszystkie elementy zewnętrzne samochodu i dobieramy odpowiednie procesy niezbędne do uzyskania właściwego efektu.

CHCESZ SKORZYSTAĆ Z NASZYCH USŁUG? UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ!

CHCESZ SKORZYSTAĆ Z NASZYCH USŁUG? UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ!