Czyszczenie tapicerki meblowej

Czyszczenie tapicerki meblowej

MATERIAŁOWEJ

Pranie tapicerek meblowych jak i czyszczenie skórzanych mebli powinno się odbywać regularnie. Dzięki temu nie tylko usuwamy widoczne zabrudzenia ale także dbamy o zdrowe otoczenie pozbywając się kurzu i roztoczy gnieżdżących się w naszych meblach.

Firma APT oferuje ekstrakcyjne pranie tapicerek meblowych.

Czyścimy tapicerkę meblową narożnika, kanapy, wersalki, sofy, tapczanów, materacy, foteli, krzeseł, oraz wszelkich innych mebli pokrytych materiałami tekstylnymi.

Jesteśmy w stanie usunąć wszelkie plamy i silne zabrudzenia z Państwa tapicerki oraz przywrócić jej pierwotny wygląd, świeżość i estetykę. Meble są gotowe do użycia po kilku/kilkunastu godzinach w zależności od rodzaju tapicerki i zabrudzeń czyszczonych przedmiotów.

SKÓRZANEJ

Tapicerka skórzana wymaga odpowiedniej pielęgnacji. Jeżeli zadbamy o nią we właściwy sposób będzie nam służyć przez długie lata. Czyszczenie to nie tylko widoczne efekty wizualne, ale również pozbycie się nie pożądanych zapachów takich jak dym papierosowy, ludzki pot, zapachy kuchenne, itp. Zalecane jest dogłębne czyszczenie 1-2 razy do roku, impregnacja i natłuszczanie co 3 miesiące.

Zaniedbanie, nieumiejętna konserwacja, niewłaściwe środki mogą doprowadzić do wysuszenia, pękania i wyblaknięcia materiału, dlatego oferujemy pełną kosmetykę począwszy od czyszczenia, natłuszczania do impregnacji.

CHCESZ SKORZYSTAĆ Z NASZYCH USŁUG? UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ!

CHCESZ SKORZYSTAĆ Z NASZYCH USŁUG? UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ!