Czyszczenie tapicerki samochodowej

Czyszczenie tapicerki samochodowej

MATERIAŁOWEJ

Samochód w dzisiejszych czasach, może nie jest rzeczą niezbędną – lecz na pewno ułatwia nam życie. Auto wykorzystujemy w celach prywatnych
i służbowych. Dzięki nim, przemieszczamy się dość szybko i sprawnie po ulicach, możemy przewozić różne rzeczy wymagające transportu. Wszystko pięknie, ładnie… tylko często zapominamy, iż korzystając na co dzień z pojazdu – brudzi się on niesamowicie.

Proszę sobie wyobrazić, że nie sprzątają Państwo w domu… przez kilka lat. Zero odkurzania, wycierania kurzu, mycia podłóg czy wyprania mebli, dywanów
i firanek lub zasłon. Chyba niezbyt miło by się funkcjonowało w takim „środowisku”, czyż nie?

Teraz proszę się zastanowić: Kiedy ostatnio sprzątaliście Państwo własne auto? Czy pranie tapicerki samochodowej to u Was czynność standardowa? Tak właśnie bywa, iż mając zbyt mało czasu – po prostu zapominamy o tym, co jest ważne. Pewne badania przeprowadzone w USA wykazały, iż na desce rozdzielczej w samochodzie jest brudniej niż w toalecie. Wyjaśnienie jest proste – toaletę sprzątamy dosyć często – samochód już niekoniecznie.

SKÓRZANEJ

Tapicerka ze skóry dodaje samochodowi uroku, tylko pod warunkiem, że jest zadbana.

Na wielu forach można znaleźć porady, żeby do pielęgnacji tapicerki skórzanej używać zwykłych kremów kosmetycznych. To nie najlepszy pomysł, bo żywa skóra ma inne właściwości i potrzeby niż skóra wyprawiona. Takie eksperymenty często kończą się też… tłustymi plamami na ubraniu pasażerów. Pod tym względem powierzenie nam swojego auta, gdzie użyjemy profesjonalnych środków jest najlepszym wyjściem.

I tu pojawiamy się my: firma, która sprawi, że wsiadanie do swoich „czterech kółek” będzie dla Państwa przyjemnością, na pewno przez dłuższy czas.

Polecamy również stosowanie detergentu do dezynfekcji powierzchni, czyszczenie nim minimum raz w tygodniu deski rozdzielczej i elementów plastikowych korzystnie wpłynie na samopoczucie. W ten prosty sposób, można zadbać o swoje auto.

CHCESZ SKORZYSTAĆ Z NASZYCH USŁUG? UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ!

CHCESZ SKORZYSTAĆ Z NASZYCH USŁUG? UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ!